Umacniamy pozycje marek w internecie już od kliku lat.

Sześć lat temu zaczęliśmy interesować się internetem jako kolejnym polem do promocji marki, wzrostu świadomości i oczywiście realizacji celów biznesowych (sprzedaż, pozyskanie klientów). Dziś tą wiedzą dzielimy się z Państwem, obsługując kilkudziesięciu klientów z całej Europy.

Dbamy o wysokie pozycje

Bo rozumiemy Państwa potrzeby. Jako pozycjonerzy nauczyliśmy się by wszelkie działania promocyjne w internecie (SEM) zaczynać od poznania Państwa biznesu. Zrozumienie założeń realizowanych na innych polach pozwala nam odnosić sukces w internecie.

Kluczem jest pasja!

Pozycjonowanie i promocja w internecie (marketing internetowy) Państwa strony, marki, bloga to dla nas wyzwanie! Sukces Państwa firmy jest naszym sukcesem! A każda wypromowana strona i osiągnięte wysokie pozycje to potwierdzenie naszych kompetencji.

Wytyczne, do których się stosujemy:

  • Zrozumienie Państwa założeń. Poznanie specyfiki biznesu, rozpoznanie konkurencji, wspólne ustalenie słów kluczowych.
  • Wprowadzenie zmian na stronie pod kątem SEO. Optymalizacja SEO oraz optymalizacja wydajnościowa, zadbanie o SEO content.
  • Pozycjonowanie na wiele fraz. Pozycjonowanie szerokie zapewniające jak największą ilość odwiedzin (potencjalni klienci).
  • Informowanie o postępach. Dostęp do raportów 24h na dobę, strefa klienta, miesięczne raporty postępu, raporty na temat konkurencji.
  • Wprowadzanie innowacji. Informując Państwa o nowościach na rynku SEO i SEM, proponujemy najnowsze metody promocji.
  • Konsultacje telefoniczne. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości, poświęcając Państwu czas i odpowiadając na zadane pytania.